Witamy Państwa serdecznie w naszym domu i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

1. Doba noclegowa trwa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.

Po przyjeździe prosimy o niezwłoczne zameldowanie się/okazanie dowodu osobistego celem wpisu do księgi meldunkowej. Gość zobowiązany jest przyjąć pokój i po zakończeniu pobytu zdać go w stanie nie pogorszonym. Utrzymanie czystości w wynajmowanych pokojach w trakcie pobytu należy do Gości.

2. Należność za pobyt wraz z opłatą miejscową pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju/ apartamentu/domku. Skrócenie pobytu lub opóźnienie przyjazdu, nie daje podstaw do zwrotu równowartości niewykorzystanych świadczeń.

3. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku w wysokości 30 % ogólnej kwoty zamówienia.

4. Zadatek jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.

5. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej lub w przypadku skrócenia pobytu..

6. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 7.00. Osoby przebywające w domu i na terenie posesji prosimy o niezakłócanie spokoju innych gości.

7. Prosimy o zamykanie wejścia do obiektu . Gości korzystających z parkingu prosimy o zamykanie bramy wjazdowej na teren posesji., a Gości z dziećmi o pozostawianie dzieci  na placu zabaw wyłącznie pod opieką dorosłych..

8. Prosimy o niepalenie papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia na terenie całego domu (również na balkonach). Miejsce do palenia znajduje się na zewnątrz budynku przy drzwiach wejściowych..

9. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie drzwi balkonowych, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych., a w pokojach nr 13 i 16 – także okien dachowych

10. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą właściciela obiektu. Prosimy o zachowanie czystości po swoich zwierzętach, wyprowadzanie wyłącznie na smyczy i nie pozostawianie bez opieki w pokojach. .Jeżeli zwierzę okaże się uciążliwe dla pozostałych mieszkańców obiektu,  właściciel zwierzęcia ma obowiązek usunięcia zwierzęcia z  terenu Willi Hetman lub opuszczenie Willi wraz ze zwierzęciem bez zwrotu zadatku.

11. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie klucza wynosi 60 złotych.

12. Goście odpowiadają materialnie za wszelkiego rodzaju uszkodzenia oraz zniszczenia na terenie posesji powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych lub gości.

13. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.

14.  Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości mogą przebywać na terenie obiektu od godz. 8.00 do godziny 22.00, a osoby odwiedzane prosimy o zgłoszenie osób odwiedzających właścicielowi. Wskazane jest, aby miejscem spotkań z osobami nie zameldowanymi była sala kominkowa/ ogród grillowy.

15. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.

16.  dot. pokoi nr 6,12,7,13,16 – prosimy o nieregulowanie pieca grzewczego- wszelkich regulacji może dokonać wyłącznie obsługa  obiektu.

17.  Prosimy o korzystanie ze sprzętu elektrycznego/ kuchenki, grzejniki/, tylko będącego na wyposażeniu obiektu

18.  Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

 

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia Karwi i naszego ośrodka.

 

…Właściciele i personel Willa Hetman.

2014@Created by