back.png  powrót

Giżynek jest małą wioską, położoną pomiędzy Unierzyżem a Glinojeckiem. Gościniec Hetman leży w samym środku wioski. Przepiękne krajobrazy, grzybne lasy, rzeka pełna ryb, stanowią nieodłączne elementy tego miejsca. Ośrodek jest czynny przez cały rok i oferuje wiele atrakcji zarówno dla aktywnych, jak i dla preferujących inne formy wypoczynku. Do dyspozycji naszych Gości są kajaki, staw rybny, salon z kominkiem, taras widokowy z kominkiem, "sala biesiad i rozkoszy" z kominkiem, barkiem i bezpośrednim wyjściem do rzeki. Dla muzykujących - pianino, a dla melomanów grający patefon. Na terenie ośrodka znajdują się dwie sauny: sucha oraz parowa (mokra). Zimą zapraszamy na kuligi w specjalnie przygotowanych saniach czy przejażdżki bryczką. W przyszłości planujemy poszerzyć naszą ofertę o "swojskie jadło i napitek".

W Giżynku każdy znajdzie dla siebie odpowiedni zakątek, aby odpocząć od stresu i hałasu! Wspaniałą atrakcją jest spędzanie czasu na łonie natury, śpiew ptaków oraz świeże i czyste powietrze przyciągają nawet największych domatorów nad brzeg rzeki czy do lasu. W niektórych miejscach nad rzeką można spotkać żeremia, a w nich bobry. Lasy obfitują w grzyby, jagody i inne owoce.

Dodatkowe atrakcje stanowią: organizowanie spływów kajakowych, wędkowanie, grillowanie czy urządzenie ogniska w przyjemnej i miłej atmosferze. Cała posesja jest ogrodzona i monitorowana systemem alarmowym. Na jej terenie znajduje się parking samochodowy przeznaczony dla Gości.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie !!!

Przyjedziesz i przeżyjesz niezapomniane chwile i wrócisz tu niebawem !!!

 

 

2014@Created by