back.png  powrót

Atrakcje

Serdecznie zapraszamy do przeżycia niezapomnianych chwil w Giżynku. Miejscowość ta znajduje się nad rzeką, więc przewiduje pełny dostęp do atrakcji z nią związanych: pływanie, wędkowanie, kajakowanie, itp. Oferujemy szeroką gamę atrakcji przez cały rok. Do dyspozycji naszych Gości są także: staw rybny, salon z kominkiem, taras widokowy z kominkiem, "sala biesiad i rozkoszy" z kominkiem, barkiem i bezpośrednim wyjściem do rzeki. Przygotowaliśmy także dwie sauny: suchą i mokrą (parową). Osoby preferujące zdrowy tryb życia zapraszamy do codziennego joggingu po wyznaczonych trasach lub na łonie natury. Do Giżynka można przyjeżdżać całą rodziną. Na terenie ośrodka znajduje się miejsce na grilla oraz ognisko. Zimą zapraszamy na kuligi w specjalnie przygotowanych saniach czy przejażdżki bryczką. Każdy zainteresowany ma dostęp do szklarni, ogrodu warzywnego, sadu owocowego. Wszystkie owoce i warzywa są świeże, zdrowe i co najważniejsze - na wyciągnięcie ręki. Nie musisz już szukać szczypiorku, pomidorów czy ogórków. A gdy się bardzo nudzisz zapraszamy do pielenia!!! Wszystko, co oferujemy przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

  

 

Sala biesiad

W przypadku deszczowej pogody zapraszamy wszystkich do "Sali Biesiad i Rozkoszy". A w niej: barek, kominek, grający patefon, dla muzykujących pianino. Na tym samym poziomie dwie sauny: sucha i mokra (parowa). Obie spełniają wszystkie konieczne wymogi i standardy. Z Sali mamy wyjście bezpośrednio do rzeki. Każda grupa wykorzystuje Salę zgodnie z własnymi pomysłami.

  

 

Grillowanie

W naszym ośrodku jest bardzo dużo miejsca na przygotowanie grilla z prawdziwego zdarzenia, z sympatyczną obsługą, śpiewami i zabawą do białego rana, z pysznym jedzonkiem i sielskim napitkiem. Nic nie stoi na przeszkodzie urządzenia małego kameralnego "grillka" w gronie przyjaciół czy upieczenia dopiero, co złowionej rybki. Nie zapomnieliśmy o amatorach stawiania ogniska, dla nich wydzielone miejsce i ustawione ławki. Grill i miejsce na ognisko znajdują nad rzeką, są ogrodzone i w pełni przygotowane na dużą liczbę Gości.

 

Jazda bryczką

Atrakcja planowana w przyszłości.
Bryczka jest dostępna całym rokiem. Latem poczujesz się jak szlachcic, podziwiający swoje posiadłości i doglądający z powozu gospodarstwa. Zimą mrożne powietrze, smagające po policzkach przeniesie Cię w czasy, kiedy nie było samochodów, a jedynym żródłem komunikacji były wozy zaprzęgnięte w konie. Bryczka może stanowić środek ciągnący sanie i wykorzystany do urządzania kuligów.
Konie, wożnica, lasy, pola - inna już zapomniana epoka tworzy się znowu na naszych oczach.
Czy i kiedy bedzie dostępna zależy tylko od was!!!

 

Wędkowanie

Wszystkich wędkujących zapraszamy do Giżynka nad Wkrą. Łagodny brzeg rzeki ułatwi wybór doskonałego miejsca do obfitych połowów. Nic nie stoi na przeszkodzie wypożyczenia łódki i spłynięcia nią z prądem rzeki. Smak ryby prosto z rzeki na grillu lub patelni zadowoli każdego smakosza. Dla wędkujących dla przyjemności zarybiony staw, w którym ryby mogą być wyławiane i z powrotem wpuszczane do wody. Dla prawdziwych wędkowiczów ważne jest miłe spędzanie czasu, a nie zdobyte trofea!!!

 

Dla dzieci

Dla najmłodszych również przygotowaliśmy szereg atrakcji. Plac zabaw, a w nim piaskownica, a w niej zabawki piaskowe i huśtawki. Zimą sanki, kuligi i przejażdżki bryczką. Wokół dużo lasów i trawy, więc jest to wspaniałe miejsce, żeby bawić się, grać i biegać do samego zmierzchu. Rzekę można wykorzystać do kąpania, do nauki pływania, także kajakiem, czy łowienia ryb.

 

Ogród+sad

Amatorów warzyw i owoców zapraszamy na świeże i zdrowe owoce i warzywa. Wszystko bezpłatnie. W szklarniach pomidory, ogórki, papryka, itp. W ogródku pietruszka, szczypiorek, marchewka, koperek i inne. Oferujemy także truskawki, porzeczki, wiśnie, itp. Wszystko możesz zobaczyć na zdjęciach.

2014@Created by